De Raad van Bestuur


(+) Arthur Duchesne
Voorzitter VML
afgevaardigde voor: DGLV, KBAC,BML,VCL
Prins Boudewijnlaan 318
2650 Edegem



Alain Debrouwer
afgevaardigde voor BML, webmaster
Assistent hoofdexaminator
Nonnebossen west 9
8980 Zonnebeke
0477/414383


Louis Prinsmel
Ondervoorzitter, Public Relations

 

0475/307269 


 
Hugo Verlinde
Ondervoorzitter VML, webmaster
Contactpersoon West Vlaanderen,
afgevaardigde voor BML
Sportdirecteur
Felix Vervennestraat 20
8560 Wevelgem
0495/308318
           
 
Pascal Den Haese
Contactpersoon
Oost Vlaanderen
afgevaardigde voor BML
Groot Begijnhof 34
9040 Sint Amandsberg
0479/395581



Vincent Van Opstal
Contactpersoon Limburg
           
0478/992149






Willy De Maertelaere
Penningmeester
Hoofdredacteur Tijdingen
afgevaardigde voor: BML,VCL
Wilgenstraat 22
9950 Waarschoot
09/3777527 of 0474/759329

 

Leo Van Eylen
St Hadrianusstraat 25
3018 Wijgmaal                  
                 

 0475/720188     

 


Reinhard Wagemakers
Secretaris Generaal, hoofdexaminator, instructeur
Albatrosdreef 56
2960 Brecht
03/2362370




Dominique Vankrunkelsven

Herentalsesteenweg 85
2275 Poederlee
0486/313291


Contactinfo

VML - Bestuur: bestuur@flytovml.com
Hiermee wordt je mail naar alle bestuursleden van VML gestuurd.  Je kan hen ook een persoonlijke email sturen.

VML - Secretariaat: vmlsecretariaat@telenet.be

VML - Website: website@flytovml.com
Heb je een suggestie voor de site, heb je een foutje gevonden, of heb je aanvullende informatie, laat het ons weten!

VML - Tijdingen: tijdingen@flytovml.com
Alle artikels, documenten,... voor onze tijdingen mag je via bovenstaand email adres doorsturen.

VML - Brevetten: brevetten@flytovml.com
Voor al je vragen over brevetten.

(+) Arthur Duchesne

 

 

 

Louis Prinsmel

louis.prinsmel@flytovml.com

Hugo Verlinde:
hugo.verlinde@flytovml.com

Pascal Den Haese:
pascal.den.haese@flytovml.com

Vincent Van Opstal:
vincent.van.opstal@flytovml.com

Willy De Maertelaere:
willy.de.maertelaere@flytovml.com

Reinhard Wagemakers:
reinhard.wagemakers@flytovml.com

Alain Debrouwer:
alain.debrouwer@flytovml.com

Dominique Vankrunkelsven:
dominique.vankrunkelsven@flytovml.com

Leo Van Eylen
leo.van.eylen@flytovml.com

 

Het secretariaat van de VML is bereikbaar op het nummer 03/236.237.0